Březen 2017

Home-Cover Charlie Peck

30. března 2017 v 13:43
Tuto písen nazpíval Charlie Peck (úplně sám). První část nazpíval po prvním dni užívání hormonů a tu další o několik měsícu později, když jeho hlas zmužněl. Doufám že se vá bude líbit.

Pavučina- Zápisek do notesu

22. března 2017 v 19:33 | Domi-Shaver |  Zápisky do notesu
Autorkou teto knihy je Charles Osborn, který jí napsal podle divadelní hry o Agathy Christie.
O čem vlastně knihy je? To vámk hned povím(Napíšu). Clarissa Hilsham-Brownová už od narození zbožnuje vtipy a žertíky. V jejich venkovském sídle se musí něčím zabavit a tak přemýšlí a vymýšlí fantastické představy. Jednou z jejich myšlenek je, že by v domě našla mrtvolu. S přánimy se však musí dávat pozor, ony se totiž plní. A proto chvilku po odjezfu jejího manžela najde v salonku navždy nepoužitelné tělo člověka. To však jí nehraje do karet, protože její mažel se xhystá přivest na návštěvu jednoho z významných pánu v politické oblasti. A tak se Clarissa H.-B. musí za pomoci hostů zbavit mrtvoly. Zrazu přijíždí policie a tělo záhy mizí. Vše se nakonec rozplete a vyřeší.
Moje hodnocení je 9/10. Zajímavá kniha, děj rychle odsýpal,skoro bez vady. Zdůraznuji skoro.Tou vadou je že ta kniha byla krátká.Hrdinky

20. března 2017 v 22:54 | Domi-Shaver
Koho si představíme jako hrdiny? Supermana nebo Batmana? Já ne, pro mě existují jen hrdinky, které při nás stály,stojí a stát budou. Dokážou se pro nás rozkrájet a nic za to nechtějí. Pořád nevíte o kom je řeč. No přece o těch největších hrdinkách světa. Našich matkách. Vím že některé matky jsou strašné a zlé, ale pojdmě se podívat na ty hodné, bodré matky, které nás chlácholili když jsme plakaly. Ty co nás utěšovali když jsme spadli z kola. Ty co nedbají o sebe ale o své malé dítko. Ty jsou pro mě důležíté. Ony nás porodili za strašných bolestí, ony se nevyspali(kvuli nám), ony řešily naše problemy. To oni jsou hrdiny doby minule,budocí a hlavně dnešní.

Útěk-Kámoši držící pospolu

20. března 2017 v 22:40 | Domi-Shaver
Čeho všeho je schopná parta čtyř 13-ti letých puberťáků? Utéct z domu? Ukrást auto či peníze?-Každý z nich má nějaký problém s rodiči. Co se jim tak hezky pomstít a utéct hodně daleko?

UKÁZKA Z KNIHY-AUTOR JSEM JÁ SÁM

Čas na čajíček nebo na kávu

17. března 2017 v 20:22 | Domi-Shaver
Málo kdo si najde dnes čas na kávu,čaj,limonádu atd. a knihu. Dnes většina lidí ani nečte. Jeden můj spolužák má jenom tři knihy a čte jenom protože musí, kvůli čtenářskému deníku. Stačí se zmínit o nějaké knize a on jen vykulí oči a neví oč kráčí. To já jsem pravý opak. Né že bych četl nonstop(i když. Jak nad tím přemýšlím.Nerozhodný). Čtu často. Čtu na internetu, čtu knihy, časopisi, obaly od brambůrků, vývěsné plakáty, věci co mě totálně nezájímaj.
Počkat já se vlatně ještě nepředstavil. Já jsem Domi a jsem kluk (bohužel).
Teď zpátky k tématu. Na internetu čtu amatérské příběhy a v mé knihovně je přes 100 knih. To však myslím jen v knihovně a skřínku jsem nepočítal. Vždy si najdu čas na čaj(nebo limonádu) a knihu. To je vlastě umění, protože to málokdo dokáže a já jsem hrdý na to že patřím mezi to málo. A co vy? Zeptej te se sami sebe v duchu.